![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhABEN4adCeivSrZHT9MgluuzlkLTzrvmFbSQjg3uZVW34y-tJZ7e9h1lk8nzIZtaDw5jJQfqM6QKFNT-ICRAXW7RjdyWk7kUFNHc4Q8EmkZOiW6b0BlMQj-A47WwNKHSUyq_qkDIJgggDrZOXdUxWjuFD5TCyhScOMcmwsPCP4W5FDsf1uREKIKlcD/w640-h422-rw/%CE%9D%CE%95%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%99_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%9E%CE%91%CE%A6%CE%9D%CE%99%CE%9A%CE%99%CE%A4%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%9F%CE%9A.png)
Δύο νέους θανάτους, μέσα σε λίγα 24ωρα, είχαμε στη Χαλκίδα και στη περιοχή Καλοχώρι/Παντείχι του Δήμου Χαλκιδέων.
Συγκεκριμένα, σύμφωνα με το ρεπορτάζ:
Στη Χαλκίδα «έφυγε» από τη ζωή ένας 59χρονος, ονόματι, Λουκάς Μπέρδος και η κηδεία του έγινε στις 31 Οκτωβρίου 2022 στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου, στο Νέο Κοιμητήριο Χαλκίδας.
Και στη περιοχή Καλοχώρι/Παντείχι πέθανε σε ηλικία,επίσης 59 ετών, μία γυναίκα, ονόματι Χριστίνα Κυριάκου, η κηδεία της οποίας έγινε την 1η Νοεμβρίου 2022 στον Ιερό Ναό του Αγίου Κωνσταντίνου στο Καλοχώρι/Παντείχι.
Τα αίτια των θανάτων τους δεν έχουν γίνει γνωστά.