![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6picV91gkYr-eqSfliFIilH6NwQ5On-s_J0uULfvLS_Tf88t0r712vj4bNqfBmOReYrGAMAnQxzfC9I3Yxhikz7PlSCQOUfa4QYCN-ncxNGKSInFII6Gk0ZXUefFJC_Kz0vbqbd4O8lG-frufLfwTP_Vewu_X6pw1a_5wcAxZx0RFe16fM2CUgHk0/w640-h406-rw/%CE%95%CE%A1%CE%95%CE%A4%CE%A1%CE%99%CE%91_%CE%95%CE%9B%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%91_%CE%9F%CE%9A.png)
«Ντροπή σας!!! Κανένα ζωάκι δεν είναι αξιοθέατο!!!Πόσο μάλλον η άγρια πανίδα!!!
Κακοποίηση είς βάρος των ζώων!!!Για να διασκεδάσουν τα παιδάκια??? Αυτά είναι τα μηνύματα που τούς περνάτε??? Fetes club???...», έγραψε η κάτοικος της Ερέτριας Πατρίτσια Παππά, η οποία, ήταν από τους πρώτους κατοίκους, που κατέγραψαν το περιστατικό και το ανέβασαν στη σελίδα τους στο facebook.
Μαζί με το ΒΙΝΤΕΟ ανάρτηση για το περιστατικό έκανε επίσης και ο Φιλοζωικός & Περιβαλλοντικός Σύλλογος Ερέτριας Ευβοίας (Animal Earth) στη σελίδα του στο facebook.
ΔΕΙΤΕ: