![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5dToO4zGEZQiMtZ3oRWmyLyi3II_jgavYK2oo8jbUBO9re6FtSFvVb2PP16KeOSZAw_J7ydlnjbDc6UtxwFr-xPTNSgtFyLMjlU2OvWw9G2gnlyd1-HTOEDkA4wlupgfYiKttYLSZfjDe-pU9345jgA84vqqMikQxP_MdADOoSb7ud1dnsiPJfDfz/w640-h400-rw/covid_eviaisland_ok.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 24 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 6 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 63 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν για να κάνουν rapid test 12 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 65 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 46 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 6 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 52 έτη.