![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAZKX2S6wa4O3CzeqOIbWVaeZlHfBCJEneTNyIH-uDBSopUeWp1teqCYP9Pb8ewRjNEVJcPh28PbScIB8pbeu5LeWxrmgjb1HCvwXJ3Cr6hqIs9iO_tMskyv1e-WtPDzImqEOoMTYLr0dOblj44nsjsvPDpErc9qS2YuTPgNeQZ-EFtFnAVjvlzpaK/w640-h372-rw/EVIAZOOM_2023_%CE%95%CE%A5%CE%A7%CE%97_%CE%9F%CE%9A.png)
Όσο για εμάς, υποδεχόμαστε το νέο έτος με την ευχή – ελπίδα να σας ενημερώνουμε με περισσότερα ευχάριστα γεγονότα αλλά και με μία υπόσχεση που εδώ και 10,5 χρόνια που γεννήθηκε το EviaZoom.gr την τηρούμε πάση θυσία:
«Και τη νέα χρονιά θα είμαστε στη κορυφή - στην 1η θέση της Ενημέρωσης στην Εύβοια και στην υπόλοιπη Στερεά Ελλάδα. 'Αλλωστε ξέρετε εσείς...
Σας ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για την καθημερινή σας ενημέρωση!»