![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSxfLfe65dPx_r38aU_B-reCoRS53YQbXhIAY8oZxJXmOrwMhGporpNtmrarjXiLRfBSxO-71NQ4vMc5yWIfweeKMxCEP_W6Dpr0CRsrz0WeZjq5Jio9UBB2j9_Ju9glN910zguD_eenI0EKEkOyykAZX02uYknYUEGe32l3zbxRs1OrUbOU9_gm9e/w640-h406-rw/%CE%98%CE%95%CE%9F%CE%A6%CE%91%CE%9D%CE%95%CE%99%CE%91_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%A4%CE%95%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F.png)
Βούτηξαν 30 άτομα και τον Τίμιο Σταυρό κατάφερε να πιάσει ο 20χρονος φοιτητής Γιώργος Ζούνης.
Ανάμεσα στα 30 άτομα ήταν και μία κοπέλα.
Το παρών έδωσε και ο Υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης, Σίμος Κεδίκογλου, ενώ το απόγευμα της ίδιας ημέρας, στον πανηγυρίζοντα Ι. Ναό Τιμίου Προδρόμου Χαλκίδος, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολιτης Χαλκίδος κ. Χρυσόστομος υποδέχθηκε τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Φθιώτιδος κ. Συμεών, ο οποίος χοροστάτησε στον πανηγυρικό Εσπερινό.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ: