![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSSeuVVEqyUCmV-DXOxWBalxiTGd0uFSUO-Wffkln5VR9z8y8oXOpwDXssqR2RZR3uqKe8fe_azfg3d0w2JmxfGDF0CtES16wsBu6pIByaKPEpGLJ1ZX5BNheqaxaulz3xt9wTCz6xJvLeSix4CYIvcVhMF3KKuhkGlqQfCemz9gnXQL87wNZco7sq/w640-h384-rw/%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A3%CE%9F%CE%A4%CE%91%CE%9A%CE%97%CE%A3_TIKTOK.png)
Μάλιστα, όπως συνηθίζει τελευταία, έκανε δηλώσεις με ΒΙΝΤΕΟ στο TikΤok ανήμερα του Πάσχα έχοντας στο πλευρό του την σύζυγο του Μαρέβα, με φόντο το αρνί στη σούβλα...
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης δήλωσε χαρακτηριστικά:
«Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά, ευχόμαστε ότι καλύτερο σε εσάς, τις οικογένειές σας, και τώρα ήρθε η ώρα να ασχοληθούμε με το αρνί και με το κοκορέτσι. Να περνάτε καλά...»
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ:
@kyriakosmitsotakis_ Χρόνια πολλά! #fyp #tiktokgreece ♬ original sound - Kyriakos Mitsotakis