![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwDnv3yXfyd5IQyZxiOBSV0z04gdiotVzvlpYFFAs4Im5-KhCGcmCQkTI-jq66CgO9Vsxd7VUwwl_swWbqVUM1LP4OsDY3taqtM9RkOIKIMIhL_cTqAB99pkU4Q3pU8mUQ_lvrAKSI-n2PMO1LpqFr7_hB4vXD7eRfr9HsrFIhFk1rlJCs_o6Cu1oW/w640-h360-rw/%CE%9C%CE%95%CE%93%CE%91%CE%9B%CE%97_%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A3%CE%9A%CE%95%CE%A5%CE%97_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_1.jpg)
Οι Επιτάφιοι που συγκεντρώθηκαν ήταν από τις ακόλουθες εκκλησίες: Άγιος Νεκτάριος, Ευαγγελίστρια, Άγιος Δημήτριος (Μητρόπολη Χαλκίδας), Αγία Βαρβάρα, Αγία Παρασκευή, Μέσα Παναγίτσα και Άγιος Νικόλαος.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ:
Οι Επιτάφιοι που συγκεντρώθηκαν ήταν από τις ακόλουθες εκκλησίες: Άγιος Νεκτάριος, Ευαγγελίστρια, Άγιος Δημήτριος (Μητρόπολη Χαλκίδας), Αγία Βαρβάρα, Αγία Παρασκευή, Μέσα Παναγίτσα και Άγιος Νικόλαος.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ: