![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgsi9r0amxaXlG-ytBYt7DFuKWFRYENEl_bPA0SR8awFSRiQxy9XOpK_cXnamb8d_tiUJZbA21boTNtp3m5xRSmK28E590SDteSQCgqaOwIMrB99eXhH1tUn2VrbULraqzNJUVmI0UH7jUhFPIf5uepbRdXg6STJKwcyJtJqarJ6FlI4fry-kMr5a0odmQ/w640-h366-rw/%CE%A1%CE%91%CE%A0%CE%99%CE%9D%CE%A4_%CE%A4%CE%95%CE%A3%CE%A4_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91.png)
Η προσέλευση του κόσμου ήταν ξανά πάρα πολύ μικρή.
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο Νέας Αρτάκης, για να κάνουν rapid test 10 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό 1 άτομο στον κορονοϊό. Πρόκειται για μία γυναίκα ηλικίας 80 ετών.
Η προσέλευση του κόσμου ήταν ξανά πάρα πολύ μικρή.
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο Νέας Αρτάκης, για να κάνουν rapid test 10 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό 1 άτομο στον κορονοϊό. Πρόκειται για μία γυναίκα ηλικίας 80 ετών.