![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvwaWgcFMUJ3EZg9_v-6JyILUvQ-XYKqMDq18Wtk9D84-mu1o1ZXfK_WnVo9zhKHzM47V3h1RcUSKmuxH98jvMMDNY4sxkpYEQ9HiF-UMDbkX_KIDUtgcpOtlNuUV767xFYRABCRw9UaEErV4ymzRQhDjR8REBk1e8dHTaB4aLLPWcBLHOZI2Z0lM818g/w640-h384-rw/%CE%A7%CE%A1%CE%97%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%A3_%CE%93%CE%99%CE%91%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A3_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%9F%CE%9A.png)
Ήταν τον Απρίλιο του 2013, όταν ο ΑΟ Χαλκίς αντιμετώπιζε τον Μανδραϊκό στο δημοτικό γήπεδο της Χαλκίδας, το οποίο ήταν επεισοδιακό, με τον Χρήστο Γιαλιά, ο οποίος τότε ήταν Πρόεδρος του Μανδραϊκού, να εισβάλει έξαλλος -για άγνωστους λόγους- στο γήπεδο μαζί με μπράβους όπως είχε ανακοινώσει ο Σύνδεσμος οπαδών του ΑΟ Χαλκίς.
Δείτε τις ΕΙΚΟΝΕΣ και το ΒΙΝΤΕΟ που έχει δημοσιεύσει από τότε ο ο Σύνδεσμος οπαδών του ΑΟ Χαλκίς: