![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjH9wKCc6IvxA8s-lh_Z5HC9VOMqAOF8FZ_RW3-MaVCdF2zgmLs0X7QFcmlRqWZME7Vby3GkmBEwBiTwAeM2oMlniI6rRuIfUEahxZuCh9LN4pKW40m6KyhrL7QHF2dRjzi3Yz3LcTnpj_Q3X4TxMcqRfFfi7D1RXAWQKSAg1X3iF6E4y4r_tYjwSs3fE/w640-h384-rw/%CE%9A%CE%97%CE%94%CE%95%CE%99%CE%91_%CE%A1%CE%A9%CE%A7%CE%91%CE%9C%CE%97_%CE%9F%CE%9A.png)
Εκτός από την οικογένεια του και τους φίλους του, τον «αποχαιρέτησε» πλήθος κόσμου από πολλά μέρη της χώρας. Το «παρών» έδωσε και ο δημοσιογράφος - ιδιοκτήτης του zougla.gr, Μάκης Τριανταφυλλόπουλος.
ΕΙΚΟΝΕΣ:
Εκτός από την οικογένεια του και τους φίλους του, τον «αποχαιρέτησε» πλήθος κόσμου από πολλά μέρη της χώρας. Το «παρών» έδωσε και ο δημοσιογράφος - ιδιοκτήτης του zougla.gr, Μάκης Τριανταφυλλόπουλος.
ΕΙΚΟΝΕΣ: