![Εύβοια: 64χρονος Αθηναίος πήγε για μπάνιο στις Αλυκές και βρήκε τον θάνατο! Εύβοια: 64χρονος Αθηναίος πήγε για μπάνιο στις Αλυκές και βρήκε τον θάνατο!](http://3.bp.blogspot.com/-c63MPJFRxyo/Vc8QnFVceEI/AAAAAAABEq0/_I8wTGlIEDQ/s640-rw/%25CE%2591%25CE%259B%25CE%25A5%25CE%259A%25CE%2595%25CE%25A3%2B-%2B%25CE%25A0%25CE%259D%25CE%2599%25CE%2593%25CE%259C%25CE%259F%25CE%25A3.jpg)
Ο άτυχος ηλικιωμένος που είχε μεταβεί για το μπάνιο του στη θάλασσα, ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο Χαλκιδας όπου διαπιστώθηκε απλά ο θάνατος του.
Έχει παραγγελθεί η διενέργεια νεκροψίας, ενώ την προανάκριση έχει αναλάβει η Ασφάλεια Λιμεναρχείου Χαλκίδας, ώστε να εξακριβωθούν τα ακριβή αίτια θανάτου του ηλικιωμένου άνδρα.
ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ