![](https://4.bp.blogspot.com/-_irWKzVzyfA/WKCeK-LEV9I/AAAAAAABwsA/zRNCDU4S50sQY4nK4B9vgDCrwX7n1dZ2wCLcB/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A3%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%2591%25CE%259B-1.jpg)
Τον... έπιασαν στα πράσα οι φωτογράφοι - Δείτε παρακάτω την φωτογραφία
Ο Τσάβι Πασκουάλ βγήκε στο παρκέ του Κλειστού της Κανήθου για να παρακολουθήσει την προθέρμανση των παικτών του, αλλά πολλές φορές οι υποχρεώσεις τρέχουν ακόμα κι όταν η ομάδα κάποιου έχει αγώνα.
Έτσι και ο Καταλανός, μιλούσε στο κινητό του, με τους φωτογράφους να τον… τσακώνουν και να προσφέρουν ένα όμορφο φωτογραφικό στιγμιότυπο.
Ο Τσάβι Πασκουάλ βγήκε στο παρκέ του Κλειστού της Κανήθου για να παρακολουθήσει την προθέρμανση των παικτών του, αλλά πολλές φορές οι υποχρεώσεις τρέχουν ακόμα κι όταν η ομάδα κάποιου έχει αγώνα.
Έτσι και ο Καταλανός, μιλούσε στο κινητό του, με τους φωτογράφους να τον… τσακώνουν και να προσφέρουν ένα όμορφο φωτογραφικό στιγμιότυπο.
![](https://1.bp.blogspot.com/-uZiJ_EQY8NY/WKCeMUgWaRI/AAAAAAABwsI/aKVz71ZfM-A4XQlwD-10My5dlUtvIm-PQCEw/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259F-2.jpg)