![](https://1.bp.blogspot.com/-nXlN_1WUy-4/WWuBu8b5ctI/AAAAAAAB6J8/54DmLVfxRsMqTRjz-XEZukkzjKKH_PKHQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3-10.jpg)
Σε ηλικία 44 ετών «έφυγε» από την ζωή το πρωί του Σαββάτου (15-07-2017) ο Χαλκιδέος, Γιάννης Βουτσάκης που διέμενε στην περιοχή της Αγίας Μαρίνας...
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, ο άτυχος άνδρας νοσηλευόταν σε νοσοκομείο των Αθηνών με σοβαρά προβλήματα υγείας το τελευταίο χρονικό διάστημα και σύμφωνα με πληροφορίες έπασχε από κύρωση του ύπατος.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, ο άτυχος άνδρας νοσηλευόταν σε νοσοκομείο των Αθηνών με σοβαρά προβλήματα υγείας το τελευταίο χρονικό διάστημα και σύμφωνα με πληροφορίες έπασχε από κύρωση του ύπατος.
![](https://2.bp.blogspot.com/-w1qLAezGBgY/WWuBszSXqaI/AAAAAAAB6J0/1Zu4p2meooE-yJuYySASbqAH28EIeOTYwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3-3.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-EMyx08GSHJs/WWuBuRhhB4I/AAAAAAAB6J4/IZ3hP0qRtOQJkKExMT40qlOhN6yDt9DaQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3-20.jpg)
Η κηδεία του έγινε το πρωί της Κυριακής (16-07-2017) στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου, στο νέο Κοιμητήριο Χαλκίδας.