![](https://4.bp.blogspot.com/-NJEF69Ego6Y/XDiLwx6q2TI/AAAAAAACaGk/9loISX8EqBw3bFWhIt-33pAINgVuMQWFACLcBGAs/s640-rw/%25CE%259F%25CE%259B%25CE%25A5%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A3.jpg)
Στη Χαλκίδα επιστρέφει η γυναικεία ομάδα του Ολυμπιακού, καθώς, μετά το παιχνίδι της πρεμιέρας της Euroleague γυναικών, απέναντι στην Φενέρμπαχτσε, το κλειστό «Τ. Καμπούρης» θα φιλοξενήσει και την αναμέτρηση απέναντι στη Σόπρον (16/1, 18:00), για την 9η αγωνιστική της διοργάνωσης...
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ολυμπιακού που εστάλη στο EviaZoom.gr:
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει ότι, η αναμέτρηση με την Sopron Basket την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου με ώρα έναρξης 18:00 για την ένατη αγωνιστική της Ευρωλίγκας, θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστό Κανήθου Χαλκίδας «Τάσος Καμπούρης».
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ολυμπιακού που εστάλη στο EviaZoom.gr:
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει ότι, η αναμέτρηση με την Sopron Basket την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου με ώρα έναρξης 18:00 για την ένατη αγωνιστική της Ευρωλίγκας, θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστό Κανήθου Χαλκίδας «Τάσος Καμπούρης».