![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitqaN7FttuF2AjDeTkqjhh2A9XLosQabqa4V3MRAsTnOz6WSPKYkpUavSAjpaTsXDkEbk86nbVOT_76Pn_UJwAGCdaczrhPVIlUUGg3sexmKEJJeaHzpS_io1oos5r3q2EZYtv6XGviUELJxJm_DofC9duowrFDgCqEcTciimknJ8W8c40S0hMLrx1MX4/w640-h368-rw/%CE%95%CE%A1%CE%9D%CE%A4%CE%9F%CE%93%CE%91%CE%9D_%CE%9A%CE%99%CE%9D%CE%97%CE%A4%CE%9F.jpg)
Γιατί άραγε; Φοβάται μην τον παρακολουθεί κανένας; Στην Ελλάδα έφτασε, δεν γίνονται τέτοια πράγματα, ή μήπως γίνονται και ήθελε να στείλει κάποιο μήνυμα;
ΒΙΝΤΕΟ - ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤ1:
Γιατί άραγε; Φοβάται μην τον παρακολουθεί κανένας; Στην Ελλάδα έφτασε, δεν γίνονται τέτοια πράγματα, ή μήπως γίνονται και ήθελε να στείλει κάποιο μήνυμα;
ΒΙΝΤΕΟ - ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤ1: